Co je Budovský veget ????

Budovský veget je prostě pohoda, kamarádi a muzika. Jednou za rok si pozveme kamarády trampy a muzikanty. Něco popijem, pojíme, pokecáme, co je kde nového, posedíme u ohně a navzájem se potěšíme svými hudebními výkony.

Pro koho jsou tyto stránky určeny ???

Především pro dobré lidi, trampy, muzikanty a všechny "pohodáře". Ve světě, kde vládnou peníze a kšeft chceme na Budově udržet území, kde panuje klid, kamarádský duch a pohoda. Takže máš-li chuť si na chvíli odskočit do normálního světa, jsi vítán.

 

Pérák

Historie Budovského vegetu

Naše kapela Péráci již delší čas postrádala prostor, kde bychom se mohli sejít s kamarády z jiných kapel a z jiných trampských osad a trochu si v klidu užít zábavy. Hospoda není to pravé řešení a v lese tolik lidí nadělá spoustu hluku. Tak jsme v červnu 2010 dali s Hankou k dispozici naší zahradu. Z přístřešku pro dřevo vzniklo pódium, z okna obýváku výčep a pergola se proměnila v hospůdku IV. cenové skupiny. Pozvali jsme kamarády z místních i přespolních kapel, Pavel nažhavil aparaturu a už to jelo. Ohlasy byly pozitivní a postupem času přibývá návštěvníků i kvalitních kapel a muzikantů.

 

Pérák

Vyhledávání

Kontakt

Budovský veget